Náramek přátelství s křišťálem

Naramek31

Nový produkt

Náramek přátelství pro kamarádky, sestry, pro vyjádření vašeho přátelství a lásky.

Více informací

250 Kč s DPH

Více informací

Kříšťálová kulička s drobným žilkováním na šedé hedvábné šňůrce – symbol přátelství, který si můžete vzájemně darovat s vašimi blízkými.

Je to jemný šperk, který bude Vaše přátelství připomínat pokaždé, když se na něj podíváte. Nemusí se vůbec sundávat, dá se s ním sprchovat i koupat. Po namočení se hedvábí trochu srazí a po uschnutí se zase roztáhne do původní velikosti.

Křišťál

Podporuje trpělivost, moudrost, dokonalost. Je univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním pro posílení energie. Projasňuje mysl, nabíjí energií, chrání auru, odstraňuje negativní emoce.

Ovlivňuje správnou funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, pomáhá při nevolnostech a závratích, migréně, tlumí horečku. Snižuje otoky.

 

Náramek má posuvné uzlíky, dá se tak lehce sundat. 
Může být i ukončen v jednom brzdícím korálku stříbrné barvy, ze kterého budou viset konce šňůrky. Pokud si přejete raději ukončení decentním brzdícím korálkem, napište mi to, prosím, do poznámky k objednávce.

Náramek je také ve standardní velikosti pro obvod zápěstí 16 cm. Pokud máte výrazně větší obvod, napište to, prosím, do poznámky k objednávce. 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: