Náramek – vitalita a ochrana

Naramek29

Nový produkt

Elegantní náramek z podzimně barevného mookaitu a černého onyxu.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

550 Kč s DPH

Více informací

Náramek z mookaitu a onyxu v teplých podzimních barvách, který vám dodá sílu, vitalitu a také vás ochrání před negativní energií.

Mookait
Kámen síly a vitality. Svému nositeli však dodává také klid a jistotu. Umožní vám čerpat zemskou energii a vzbudí ve vás touhu po nových zážitcích. Usnadňuje přijímání změn a riskování.
Mookait má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt. Používá se k doplňkové léčbě různých zánětů (například horních cest dýchacích), žaludečních/střevních potížích a řady dalších chorob. Podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle.

Onyx
Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Náramek je na pružném vlasci, standardně o délce 17 cm (vel. S) nebo 18,5 cm (vel. M). Vaši vybranou velikost (nebo pokud si přejete jinou délku) mi, prosím, napište do komentáře k objednávce.

Šperk Vám na přání dárkově zabalíme.

 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: