Sada pro maminku a syna

Sada 2

Nový produkt

Sada náramků tyrkysovým amazonitem na hedvábné šňůrce pro maminky a jejich syny.

Více informací

500 Kč s DPH

Více informací

Sada dvou náramků pro maminky a syny pro vyjádření vaší lásky a přátelství. Hodí se pro malé kluky i jako minimalistický náramek pro dospělou ženu.

Amazonit
Amazonit je kámen z Bible a věří se, že právě amazonit je třetím legendárním kamenem na prsním pancíři Mojžíše. Šperky vyrobené z tohoto kamene byly nalezeny v hrobce egyptského faraóna Tutanchamona.
Amazonit je silný léčivý kámen pro komunikaci, pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dává fyzickou výdrž. Umožňuje zůstat v klidu a bez emocí. Vyrovnává ženskou a mužskou energii a tím v nás podporuje laskavost a praktičnost.
Amazonit je kámen páté krční čakry, tím pomáhá sladit řeč s našimi ideály a mluvit s použitím slov, která jasně vyjádří naše myšlenky. Pokud cítíte, že potřebujete přísun energie, noste u sebe amazonit v podobě šperku. Amazonit je ideální kámen na zmírnění stresu. Má silnou léčivou schopnost na rehabilitaci nervového systému.

Tento jemný šperk bude připomínat vaše pouto pokaždé, když se na něj podíváte.

Velikosti:
Náramek pro dospělé je pro standardní velikost zápěstí 16 cm, jsou na něm posuvné uzlíky. Pokud máte výrazně větší obvod zápěstí, napište mi to, prosím, do poznámky.

Dětský náramek je pro velikost zápěstí okolo 14 cm. Pro jistotu mi dětskou ručku přeměřte a napište obvod do poznámky.

 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: