Náramek v barvách moře

Naramek18

Nový produkt

Náramek z polodrahokamů v barvách moře 

Více informací

550 Kč s DPH

Více informací

Náramek je sestavený z kamenů evokujících barvy moře a léta.

Amazonit

Amazonit je kámen z Bible a věří se, že právě amazonit je třetím legendárním kamenem na prsním pancíři Mojžíše. Šperky vyrobené z tohoto kamene byly nalezeny v hrobce egyptského faraóna Tutanchamona. Amazonit je silný léčivý kámen pro komunikaci, pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dává fyzickou výdrž. Umožňuje zůstat v klidu a bez emocí. Vyrovnává ženskou a mužskou energii a tím v nás podporuje laskavost a praktičnost.
Amazonit je kámen páté krční čakry, tím pomáhá sladit řeč s našimi ideály a mluvit s použitím slov, která jasně vyjádří naše myšlenky. Pokud cítíte, že potřebujete přísun energie, noste u sebe amazonit v podobě šperku. Amazonit je ideální kámen na zmírnění stresu. Má silnou léčivou schopnost na rehabilitaci nervového systému. Umí také pomoci proti negativním vlivům elektromagnetického pole, které vyzařují elektrické přístroje.

Akvamarín

Symbolizuje odvahu, klidní mysl, mírní agresivitu, zahání strach a stres. Příznivě působí na srdce a plíce, léčí nemoci horních dýchacích cest, mírní astma a kašel. Tiší bolesti zubů a dásní.

Měsíční kámen

Podporuje životní změny, čistí rozum, mírní nejistotu a starosti, dodává klid, reguluje přetížení, posiluje intuici, laskavost a vnitřní vývoj. Používá se při epilepsii, kolikách ledvin a žlučníku. Podporuje plodnost, těhotenství, průběh porodu, harmonizuje hormonální hladinu u žen. Podporuje průtok lymfy.

 

Náramek je na pružném vlasci, standardně o délce 17 cm (vel. S) nebo 18,5 cm (vel. M). Vaši vybranou velikost (nebo pokud si přejete jinou délku) mi, prosím, napište do komentáře k objednávce.

Šperk Vám na přání dárkově zabalíme.

27 dalších produktů ve stejné kategorii: