Náramek pro znamení ryb

Naramek17

Nový produkt

Náramek z polodrahokamů vhodných pro znamení ryb

Více informací

Tento produkt již není na skladě

550 Kč s DPH

Více informací

Náramek je sestavený z kamenů vztahujících se ke znamení ryb pro posílení energie svého nositele. 

Jaspis

Podporuje toleranci, trpělivost, nezištnost, skromnost, brání před depresemi, zlobou a nenávistí. Je nápomocen při poruchách příjmu potravy, staví krvácení, pomáhá při léčbě onemocnění ženských orgánů, při překonávání těhotenských nevolností i při porodu. Léčí ledviny, močový měchýř a krevní oběh. Napomáhá při léčbě zhoubných onemocnění. 

Ametyst

Podporuje střízlivé uvažování, logické myšlení, skromnost, zdrženlivost, uklidňuje. Používá se při léčbě zánětu hrtanu a mandlí, ulevuje od otoků a bolesti, pomáhá při odstraňování špatných návyků, odstraňuje z těla negativní energii. 

Měsíční kámen

Podporuje životní změny, čistí rozum, mírní nejistotu a starosti, dodává klid, reguluje přetížení, posiluje intuici, laskavost a vnitřní vývoj. Používá se při epilepsii, kolikách ledvin a žlučníku. Podporuje plodnost, těhotenství, průběh porodu, harmonizuje hormonální hladinu u žen. Podporuje průtok lymfy.

 

Náramek je na pružném vlasci, standardně o délce 17 cm (vel. S) nebo 18,5 cm (vel. M). Vaši vybranou velikost (nebo pokud si přejete jinou délku) mi, prosím, napište do komentáře k objednávce.

Šperk Vám na přání dárkově zabalíme.

27 dalších produktů ve stejné kategorii: