Náramek pro znamení kozoroha

Naramek15

Nový produkt

Náramek z polodrahokamů vhodných pro znamení kozoroha

Více informací

550 Kč s DPH

Více informací

Náramek je sestavený z kamenů vztahujících se ke znamení kozoroha pro posílení energie svého nositele. 

Křišťál

Podporuje trpělivost, moudrost, dokonalost. Je univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním pro posílení energie. Projasňuje mysl, nabíjí energií, chrání auru, odstraňuje negativní emoce. Ovlivňuje správnou funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, pomáhá při nevolnostech a závratích, migréně, tlumí horečku. Snižuje otoky. 

Onyx

Působí proti smutku, podporuje sebevědomí, mírní deprese a dodává odvahu. Odvádí negativní energii. Pomáhá při potížích s koleny, posiluje imunitu, zrak a sluch. 

Jaspis

Podporuje toleranci, trpělivost, nezištnost, skromnost, brání před depresemi, zlobou a nenávistí. Je nápomocen při poruchách příjmu potravy, staví krvácení, pomáhá při léčbě onemocnění ženských orgánů, při překonávání těhotenských nevolností i při porodu. Léčí ledviny, močový měchýř a krevní oběh. Napomáhá při léčbě zhoubných onemocnění.

 

Náramek je na pružném vlasci, standardně o délce 17 cm (vel. S) nebo 18,5 cm (vel. M). Vaši vybranou velikost (nebo pokud si přejete jinou délku) mi, prosím, napište do komentáře k objednávce.

Šperk Vám na přání dárkově zabalíme.

23 dalších produktů ve stejné kategorii: