Náramek pro znamení blíženců

Naramek8

Nový produkt

Náramek z polodrahokamů vhodných pro znamení blíženců

Více informací

550 Kč s DPH

Více informací

Náramek je sestavený z kamenů vztahujících se ke znamení blíženců pro posílení energie svého nositele. 

Akvamarín

Symbolizuje odvahu, klidní mysl, mírní agresivitu, zahání strach a stres. Příznivě působí na srdce a plíce, léčí nemoci horních dýchacích cest, mírní astma a kašel. Tiší bolesti zubů a dásní.

Růženín

Kámen lásky. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje citlivost, vnímavost, přátelství, nesobeckost, inspiraci, tvořivost. Dává sílu k odpuštění. Růženín je univerzální kámen, který dodává energii. Působí příznivě na apatii, strach, zlost. Používá se k léčbě srdce, ledvin, jater, plic, má vliv na mužskou plodnost. Odvádí z těla škodliviny. Léčí močové cesty, dutiny a nos.

Křišťál

Podporuje trpělivost, moudrost, dokonalost. Je univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním pro posílení energie. Projasňuje mysl, nabíjí energií, chrání auru, odstraňuje negativní emoce. Ovlivňuje správnou funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, pomáhá při nevolnostech a závratích, migréně, tlumí horečku. Snižuje otoky.

 

Náramek je na pružném vlasci, standardně o délce 17 cm (vel. S) nebo 18,5 cm (vel. M). Vaši vybranou velikost (nebo pokud si přejete jinou délku) mi, prosím, napište do komentáře k objednávce.

Šperk Vám na přání dárkově zabalíme. 

23 dalších produktů ve stejné kategorii: