Náramek přátelství s růženínem

Naramek33

Nový produkt

Náramek přátelství pro kamarádky, sestry, pro vyjádření vašeho přátelství a lásky.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

250 Kč s DPH

Více informací

Krásné srdíčko z růženínu na světle růžové hedvábné šňůrce – symbol lásky a přátelství, který si můžete vzájemně darovat s vašimi blízkými.

Je to jemný šperk, který bude Vaše přátelství připomínat pokaždé, když se na něj podíváte. Nemusí se vůbec sundávat, dá se s ním sprchovat i koupat. Po namočení se hedvábí trochu srazí a po uschnutí se zase roztáhne do původní velikosti.

Růženín
Kámen lásky a rodiny. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje citlivost, vnímavost, přátelství, nesobeckost, inspiraci, tvořivost. Dává sílu k odpuštění.
Univerzální kámen, který dodává energii. Působí příznivě na apatii, strach, zlost. Používá se k léčbě srdce, ledvin, jater, plic, má vliv na mužskou plodnost. Odvádí z těla škodliviny. Léčí močové cesty, dutiny a nos.

Tento jemný šperk bude připomínat vaše pouto pokaždé, když se na něj podíváte. 

Velikost:
Náramek pro dospělé je pro standardní velikost zápěstí 16 cm, je ukončen v zatahovacím korálku stříbrné barvy, aby se dal lehce sundat. Pokud máte výrazně větší obvod zápěstí nebo si přejete dětskou velikost, napište mi to, prosím, do poznámky.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: