O Pretty Precious

 

Vítám vás na stránkách PrettyPrecious.cz a těší mě, že se chcete dozvědět více o značce Pretty Precious by Pavla.

 

Šperky, které vyrábím, jsou pro mě jedinečné, přináší mi obrovskou radost už jen tím, že je mohu sama navrhnout a vyrobit a moje radost se násobí, když dostanu zpětnou vazbu, že se šperk líbí a dobře se nosí. A právě tato jedinečnost, krása a křehkost mých výrobků se odráží v logu Pretty Precious. Stejně tak, jako vy jste jedineční.

 

Základem šperků jsou polodrahokamy a sladkovodní perly v kombinaci se stříbrem. Polodrahokamy jsem si pro svoji práci vybrala proto, že z nich vyzařuje obrovská energie a síla a mají na náš organismus pozitivní a léčivé účinky. Perly jsem zvolila pro jejich elegantní křehký vzhled, jemný lesk, který při nošení mají, a také proto, že je mám sama moc ráda. V kombinaci se stříbrem vznikají minimalistické šperky vhodné pro jakoukoliv příležitost ať už pro dospělé či děti.

 

Já sama věřím v účinky a léčivou sílu, které kameny dokáží předat svému nositeli. Doufám, že se vám moje šperky budou nejen líbit, ale že je budete i rádi nosit a přinesou do vašeho života harmonii, pozitivní energii a nadčasový design.

 

Mně se díky Pretty Precious mění život a plní se mi sen, za kterým je sice spousta práce, ale všechna ta námaha a čas za to stojí. Věřím, že je to jen začátek a že se sem budete rádi vracet pro dárky pro vaše blízké či pro inspiraci.

 

Děkuji!

Vaše Pavla

Logo